Hluboká korbička Urban Glide Bassinet

Pomocí korbičky Thule Urban Glide Bassinet jednoduše přeměníte Váš sportovní kočárek Thule na hluboký kočárek, ve kterém můžete převážet děti ve věku od 0-6 měsíců. Korbička Thule 20110748 je kompatibilní s kočárky Thule Glide, Thule Urban Glide, Thule Urban Glide Double, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double (nelze umístit dvě korbičky vedle sebe).Korbička Thule Urban Glide Bassinet 20110748 oproti předchozímu modelu – korbičce Thule Urban Glide Bassinet 20110745 liší v odlišné barvě tlačítek úchytu. Konkrétně šedá barva místo modré.

Součástí korbičky jsou adaptéry k uchycení na kočárek. 

Korbička Thule Urban Glide bassinet je nedílnou součástí podvozků kočárků značky Thule, umožňující použití od narození. Pohodlná korbička v černé barvě nabídne miminku plnohodnotné lůžko.

Korbička Thule Urban Glide Bassinet

Dopřejte svému miminku maximální bezpečí a komfort už od narození, a to použitím kvalitní korbičky Thule Urban Glide Bassinet. Touto korbičkou jako mávnutím proutku nabídnete svému miminku plnohodnotnou postýlku, ať už se vydáte kamkoliv. S korbičkou Thule Urban Glide Bassinet si budete moci užívat dlouhé procházky, zatímco vaše miminko nabere síly na čerstvém vzduchu. Díky odpruženému podvozku kočárku Thule Urban Glide, na který je korbička Thule Urban Glide Bassinet vyvinuta, bude vaše děťátko nerušeně, ať už se budete procházet na polní stezce, nebo dlažebních kostkách ve městě.

Hluboká korbička Urban Glide Bassinet od předního výrobce sportovních kočárků Thule, vyjadřuje životní styl, který je nedílně spjat s přírodou. Thule upřednostňuje elegantní a čistý design, ničím nerušený tak, aby skvěle zapadl do každé situace. S hlubokou korbičkou uděláte mnoho parády ve městě i v parku nebo na své oblíbené cyklostezce.

Zaměřeno na detail

Elegantní hluboká korbička Thule Urban Glide Bassinet je navržena jednoduchým funkčním vzhledem. Vnější materiály připomínají měkoučkou bavlnu, prošívaná podšívka a kovové detaily, umocňují nadčasový vzhled.

Buďte vždy v pohybu

Nevzdávejte se svých sportovních aktivit ani po narození vašeho miminka. S hlubokou korbičkou Thule Urban Glide Bassinet budete moci doslova utéct od stresu a shonu do přírody, na cyklostezky, ale i na procházku do města. Korbička zajistí vašemu miminku maximální komfort, ať už se rozhodnete dělat cokoliv.

Pohodlná postýlka pro nejmenší

Díky hluboké korbičce Thule Urban Glide Bassinet můžete používat kočárek Thule již od narození vašeho miminka. Lůžko Urban Glide Bassinet je totiž speciálně vyvinuto pro potřeby miminek a to díky pohodlné, ergonomické matraci a nánožníkem. Ve stříšce je zabudované madlo pro snadné přenášení. Toto madlo je designově potažené látkou stříšky, díky čemuž neruší celkový vzhled korbičky.

Stříška disponuje opravu velkou sluneční clonou, zajišťující maximální ochranu miminka před UV zářením, větrem, deštěm či sněhem. Boudička se dá jednoduše složit pro maximální výhled miminka. Stříška má UV50+ ochranu. Před sluncem, větrem a hmyzem chrání ochranná síť, která je součástí dodávky.

Snadné použití

Nadčasová hluboká korbička Thule Urban Glide Bassinet se jednoduše připevní na podvozek pomocí západek, které jsou součástí dodávky. Nástavec se jednoduše složí na plocho, díky čemuž se korbička vejde i do toho nejmenšího kufru auta, kde nezabere téměř žádné místo. Hluboká korbička Thule Urban Glide Bassinet je kompatibilní s kočárky Thule Urban Glide, Thule Glide, Thule Urban Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double (nelze umístit dvě korbičky vedle sebe).

Kvalitní materiály

Protože je korbička určena pro aktivní život rodičů, jsou pro ni použity vysoce kvalitní materiály. Například svrchní textilie je vyrobena z kvalitního, větru a vodě-odpudivého materiálu a jsou doplněny o zipy v barvě textilie, pro dokonalé splynutí designu a praktických částí.

Kompatibilní s chytrými pomocníky

Udělejte svému miminku ještě větší komfort na dlouhých procházkách. Do hluboké korbičky doporučujeme zakoupit teplý fusak Footmuff Midnight Black, přímo vyvinut pro potřeby novorozeného miminka od značky Thule. Díky fusaku v černé barvě s fleecovou podšívkou a nastavitelnou kapucí, bude vaše miminko vždy v teple. Fusak designově skvěle zapadne do hluboké korbičky Thule Urban Glide Bassinet. S miminkem navíc poroste, díky možnosti použití také ve sportovní verzi kočárku Thule Urban Glide.

  • Snadná montáž a demontáž pomocí západek 
  • Nástavec lze složit naplocho a při skladování nezabere příliš místa 
  • Dostatečně velká stříška s rozkládací sluneční clonou zajišťuje dítěti pohodlnou jízdu za každého počasí a chrání před UV zářením (ochranný faktor 50+) 
  • Ochranná síť chrání před přímým sluncem, větrem a také hmyzem 
  • Kompatibilní s kočárky Thule Urban Glide, Thule Glide, Thule Urban Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double (nelze umístit dvě korbičky vedle sebe).