Dětské nosítko Thule Sapling Agave

Dětské nosítko Thule Sapling se sedačkou umožňující praní v pračce poskytuje oporu pro nohy pro maximální pohodlí při jakémkoli dobrodružství.

Dětské nosítko Thule Sapling Agave je praktickým doplňkem pro maminky i tatínky, kteří chtějí vyrazit se svými nejmenšími na toulky přírodou i do města. Nosítko má ergonomické sedátko s možností nastavení velikosti zad i mnoho úložných prostor.

Na výlety do přírody i do města

Není nic příjemnějšího, než si vyrazit s rodinou na výlet. Ať už do přírody nebo do města, za každých okolností vám jistě přijde vhod praktické dětské nosítko, se kterým zdoláte i ty největší kopce bez omezení. Konstruktéři v Thule si dali záležet na tom, aby jejich dětská nosítka byla maximálně komfortní i pro ty nejmenší děti, snadno ovladatelná a zároveň měla dostatek úložných prostor. Přesně takové je i dětské nosítko Thule Sapling Agave.

Toto dětské nosítko je navrženo tak, aby rodičům poskytlo maximální komfort i při dlouhých procházkách. Extra široké nastavitelné popruhy, maximální prodyšnost materiálu i několik variant uložení dítěte do nosítka. To je jen hrstka komfortních parametrů, které toto dětské nosítko svým majitelům nabídne.

Pohodlí pro rodiče i na těch nejnáročnějších túrách

Jakmile vezmete dětský nosič Thule Sapling Agave poprvé na záda, bude vám jasné, že s tímto nosítkem zdoláte i ty nejnáročnější trasy. Dokonale tvarovaná zadní část dobře sedí pro malé i velké postavy. Tvarování umožní dokonalou cirkulaci vzduchu, proto se nezapotíte ani v letních horkých dnech. Navíc je možné u tohoto dětského nosiče nastavit zadní panel i bederní pás snadno pomocí popruhů. Během túry si snadno vystřídáte jednotlivé pozice podle potřeby i podle toho, kdo dítě ponese. Stabilizačními popruhy navíc nastavíte těžiště tak, aby byl transport co nejpohodlnější.

Pohodlí i pro ty nejmenší děti

V Thule dbáme na to, aby naše dětská nosítka byla maximálně komfortní pro děti od narození i pro větší děti. Dětský nosič Thule Sapling Agave má proto výškově nastavitelné ergonomické sedátko, které je opatřeno velice pohodlnou plyšovou výstelkou. Navíc dokáže dobře rozložit hmotnost a tak vytvořit dítěti oporu pro stehna. Odnímatelné třmeny zajistí zapření nohou, proto dítě snadno změní během výletu svou polohu. S tou souvisí i to, že dítě můžete do nosiče umístit jak shora, tak i ze strany. Navíc bude díky cloně proti slunci s ochranou SPF 50+ chráněno i před úpalem či úžehem.

Uložení malých i velkých drobností

Pro procházky i výlety potřebujete pro sebe i své nejmenší nejrůznější doplňky i výbavu. Zabalte si s sebou vše, co potřebujete. Ať už to bude svačinka, náhradní oblečení, nepromokavá pláštěnka pro nosič nebo třeba hračky. To všechno jednoduše uložíte do nejrůznějších kapes. Dětský nosič Thule Sapling Agave potěší i praktičností. Jsou to hlavně síťové kapsy, kapsa na nápoje, nebo velké přihrádky se zipem, umožňující transport oblečení či dalšího vybavení. Vše doplňují také bederní kapsy na zip, a to taktéž s dostatečnou velikostí.

Bezpečí pro miminka i větší děti

V Thule dbáme především na bezpečnost. Proto jsou dětská nosítka vyrobena z prvotřídních materiálů, které zajistí dlouhou životnost. Provedení a materiály jsou testovány tak, že musí obstát v extrémním vedru, zimě, vodě a slunečním záření. Všechno proto, abyste si vy i vaše dítě užívali den na túře.

Specifikace dětského nosítka Thule Sapling Agave

 • Sedačka ErgoRide poskytuje vašemu dítěti pohodlí, ochranu proti horku, dostatečnou oporu pro nohy a odvětrávaný zádový díl a prostor pro sezení
 • Zcela odepínatelná sedačka ErgoRide umožňuje praní v pračce a podložka umožňuje snadné čištění
 • Snadný přístup do oddílu o objemu 22 l při nasazeném nosítku pomocí praktických bočních zipů
 • Clona proti slunci s ochranným faktorem UPF 50 umožňuje snadné nasazení, chrání vaše dítě a udržuje ho v chladu.
 • Navrženo tak, abyste mohli snadno doplňovat příslušenství například pro větší úložný prostor nebo ochranu proti povětrnostním vlivům (každá z těchto položek se prodává samostatně)
 • Nosítko má plně nastavitelný trup a bederní pás, díky kterým skvěle padne, pohodlně se nosí a rodiče si jej během cesty mohou rychle předávat
 • Plně odvětrávaný zádový díl poskytuje rodiči pohodlí a chrání před přehřátím
 • Dvojí možnost přístupu umožňuje usadit dítě do nosítka shora nebo přes postranní panel
 • Konstrukce s podporou pitného režimu zahrnuje výstupní otvor pro hadičku v úložném prostoru (vak se prodává samostatně)
 • Vyrobeno z tkaniny bez perfluorovaných sloučenin (PFC) a recyklovaného polyesteru
 • Hmotnostní limit 22 kg
 • Rozměry:35 x 31 x 73 cm
 • Hmotnost: 3.6 kg