PŮJČOVNA

CENÍK

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Silver Cross Clic kočárek Aquamarine//1.000,- Kč2.500,- Kč

Kočárek Silver Cross Clic je ideálním řešením pro aktivní rodiče, kteří jsou neustále v pohybu a i po narození jejich dítěte chtějí pokračovat ve svém životním stylu. Lehounký kočárek snadno složíte jednou rukou do kompaktního tvaru a díky ramennímu popruhu nemůže být jeho přenášení jednodušší. S kočárkem snadno zvládnete manévrování na úzkých chodnících ve městě, během chvilky jej složíte do kufru auta. Kočárek je akceptován jako palubní zavazadlo u většiny leteckých společností. Doporučujeme uvedené rozměry překontrolovat u své letecké společnosti.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Cyklovozík pro 1 dítě700,- Kč300,- Kč2.300,- Kč5.000,- Kč

Dětský vozík Thule Chariot Lite 1 Agave je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Thule Chariot Lite 1 Agave můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Multifunkčí vozík Thule Chariot Lite 1 Agave je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

Nová verze dětského multifunkčního vozíku Thule Chariot Lite 1 Agave je vyvinuta pro maximální komfort jeho uživatelů, tedy malých dětí. Uvnitř ve sportovním vozíku je ještě více místa. Bezpečnostní pásy zajišťují ochranu dítěte. Inovované tlumiče pohltí veškeré nerovnosti na vozovce i na nezpevněných tratích. Nic nebrání tomu, abyste si se svým dítětem vyrazili zasportovat v době, kdy si potřebuje odpočinout.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Cyklovozík pro 2 děti800,- Kč350,- Kč2.600,- Kč5.000,- Kč

Dětský vozík Thule Chariot Lite 2 Agave je určen pro dvě děti. Cyklovozík Thule Chariot Lite 2 Agave můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Multifunkčí vozík Thule Chariot Lite 2 Agave je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

I přes svou nízkou hmotnost je zachována vysoká kvalita, kterou ocení každý starostlivý rodič. Vozík Thule Chariot Lite 2 Agave samozřejmě plní všechny potřebné bezpečnostní normy, stejně jako nabídne stabilitu, díky které jsou obě dvě vaše děti v dokonalém bezpečí. Co samozřejmě nechybí, to jsou třeba kvalitní bezpečnostní pětibodové pásy, které jsou k dispozici každému dítěti samostatně, s možností individuálního nastavení.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Cyklovozik pro 1 dítě700,- Kč300,- Kč2.300,- Kč5.000,- Kč

Vozík Chariot CX1 představuje absolutní špičku mezi multifunkčními vozíky. Je určený pro skutečné milovníky aktivního života a rodiče, kteří chtějí učit děti lásce ke sportu už od miminka.

Vozík má nastavitelné odpružení pro hladkou a stabilní jízdu, ergonomická řídítka ideální pro kondiční běh a kotoučové brzdy, díky kterým budete mít vozík pod kontrolou i ve strmém kopci. Jeho kabinu můžete uzavřít a ochránit dítě před nepřízní počasí. Teplota je uvnitř vozíku příjemná a bezpečná i pro delší výlety.

Díky své variabilitě užijete vozík nejen při cyklovýletech, ale i dalších sportovních aktivitách – běhu, in-line bruslení, běžeckém lyžování i při vycházkách v náročnějším terénu. Vozík je vhodný i pro vaše nejmenší.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Miminkovník50,- Kč30,- Kč200,- Kč

Miminkovník Thule Chariot Infant Sling umožní cestovat s dětmi od věku 1-10 měsíců. Miminkovník je závěsné lůžko pro dětské vozíky Thule Chariot (modely Sport, Cross, Lite a Cab). Zajišťuje špičkovou bezpečnost díky zpevněné opoře páteře a tříbodovému bezpečnostnímu pásu. Tvar podobný houpací síti poskytuje pohodlnou sklopenou pozici.

Miminkovník Thule 20201504 je vhodný pro dětské vozíky:

Thule Chariot Sport
Thule Chariot Cross
Thule Chariot Lite
Thule Chariot Cab

 

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Opora hlavy a trupu50,- Kč30,- Kč200,- Kč

Opora hlavy a trupu XLC a Croozer je vhodná pro nejmenší děti (10 – 20 měsíců), které již sedí, ale ještě nemají tak dokonale vyvinuté svaly v oblasti trupu a hlavy. Hlava a ramena jsou podepřeny tak, že zejména u spících dětí zajišťují bezpečné držení. Část hlavy je výškově nastavitelná. Posez dítěte je také zajištěn systémem pásů.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Cyklosedačka Thule250,- Kč100,- Kč750,- Kč1.000,- Kč

Thule Ride Along 100106 je bezpečná a intuitivně a snadno použitelná dětská cyklosedačka k montáži nad zadní kolo, jež využívá chytré inovace a díky níž budou vaše každodenní cesty s dítětem i vyjížďky do přírody mnohem pohodlnější než dosud. Sedačka Thule Ride Along má nastavitelné polstrované popruhy, díky nimž bude dítě v maximálním bezpečí a jako v bavlnce.

Kvalitně zpracovaná cyklosedačka určená nikoliv pro ty nejmenší děti, ale především pro ty odrostlejší. Konkrétně je ideální pro všechny děti od 9 měsíců do šesti let věku, jejichž hmotnost se pohybuje do 22 kilogramů. Těm také umí nabídnout nejenom pohodlí, ale samozřejmě i bezpečnost. Té je dosaženo kvalitními polstrovanými popruhy, stejně jako bezpečnostní přezkou s velkými tlačítky, popřípadě i rychloupínacím držákem na kolo.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Nosič kol Thule na tažné zařízení350,- Kč200,- Kč1.200,- Kč3.000,- Kč

Nosič na převoz až 3 kol na tažném zařízení automobilu. Nejskladnější a nejlehčí držák na kola od výrobce Thule.

Nosič disponuje všemi světly v souladu s legislativními požadavky dle vyhlášky pro provoz po pozemních komunikacích v ČR. 13pólová zásuvka.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Střešní nosič kol Thule100,- Kč50,- Kč300,- Kč1.000,- Kč

Střešní nosič jízdních kol Thule ProRide 598 / Expert 298 se vyznačuje prémiovou kvalitou, jednoduchou montáží a snadným uchycením jízdního kola. Určeno pro jízdní kola do hmotnosti 20 kg.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Kočárek Thule Urban Glide 2400,- Kč200,- Kč1.400,- Kč5.000,- Kč

Dětský kočárek Thule Urban Glide 2 Black do každého terénu s elegantním designem a odlehčenou konstrukcí, který oceníte jak při pohybu po městě, tak při procházkách po oblíbené stezce. Sportovní kočárek Thule Urban Glide 2 Black se skvěle ovládá, je odpružený, má brzdu, polohovatelnou sedačku a pro uskladnění se snadno složí.

Kočárek do města i do přírody

Sportovní kočárek Thule Urban Glide 2 Black je připravený na každou situaci. Odlehčená konstrukce zaručuje jednoduchou ovladatelnost pouze jednou rukou. Konstrukční řešení tříkolky s optimálně navrženým rozvorem zadních 16″ kol usnadňuje cestu na extra náročném profilu trati. Přední 12″ kolo otočné o 360 stupňů lze jednoduše v případě potřeby zaaretovat.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Hluboká korbička Thule200,- Kč80,- Kč600,- Kč

Dopřejte svému miminku maximální bezpečí a komfort už od narození, a to použitím kvalitní korbičky Thule Urban Glide Bassinet. Touto korbičkou jako mávnutím proutku nabídnete svému miminku plnohodnotnou postýlku, ať už se vydáte kamkoliv. S korbičkou Thule Urban Glide Bassinet si budete moci užívat dlouhé procházky, zatímco vaše miminko nabere síly na čerstvém vzduchu. Díky odpruženému podvozku kočárku Thule Urban Glide, na který je korbička Thule Urban Glide Bassinet vyvinuta, bude vaše děťátko nerušeně, ať už se budete procházet na polní stezce, nebo dlažebních kostkách ve městě.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Nosítko MoniLu200,- Kč80,- Kč600,- Kč1.000,- Kč

Ergonomické rostoucí nosítko vhodné na nošení dětí od dvou měsíců do tří let. U nosítka oceníte především jednoduché nastavení. Na výběr máte ze dvou typů ramenních popruhů, standard (batohové) s možností křížení nebo TAI (vázací popruhy typu mei tai). Maximální bezpečnost při nošení zaručuje trojitý systém zabezpečení spony na bederním pásu

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Dětská krosna Thule300,- Kč150,- Kč1.000,- Kč2.500,- Kč

Na výlety do přírody i do města

Není nic příjemnějšího, než si vyrazit s rodinou na výlet. Ať už do přírody nebo do města, za každých okolností vám jistě přijde vhod praktické dětské nosítko, se kterým zdoláte i ty největší kopce bez omezení. Konstruktéři v Thule si dali záležet na tom, aby jejich dětská nosítka byla maximálně komfortní i pro ty nejmenší děti, snadno ovladatelná a zároveň měla dostatek úložných prostor. Přesně takové je i dětské nosítko Thule Sapling Agave.

Toto dětské nosítko je navrženo tak, aby rodičům poskytlo maximální komfort i při dlouhých procházkách. Extra široké nastavitelné popruhy, maximální prodyšnost materiálu i několik variant uložení dítěte do nosítka. To je jen hrstka komfortních parametrů, které toto dětské nosítko svým majitelům nabídne.

Model1 denkaždý dalšítýdenvratná kauce
Střešní box Thule250,- Kč100,- Kč750,- Kč2.000,- Kč

Thule Pacific 600 je prostorný a funkční střešní box vybavený nejlepšími vlastnostmi. Rychloupínací systém Fast Grip uchycení boxu nesmírně usnadňuje, snížene dno pro menší odpor vzduchu a speciální patentovaná vzpěra Dual Force z otvírání a zavírání víka činí velmi jemnou operaci.

V Thule Pacific 600 je možno převážet i lyže a snowboardy.