Střešní nosič kol THULE

Střešní nosič jízdních kol Thule ProRide 598 / Expert 298 se vyznačuje prémiovou kvalitou, jednoduchou montáží a snadným uchycením jízdního kola. Určeno pro jízdní kola do hmotnosti 20 kg.

Střešní nosič jízdních kol na trhu Thule ProRide 598 / Expert 298 se vyznačuje prémiovou kvalitou, jednoduchou montáží a snadným uchycením jízdního kola. Stačí kolo nasadit na nosič a pootočením kolečka, které kontroluje sílu, která je vyvinuta na rám kola a upozorňuje na správnou montáž. K dokonalému upnutí pak už jenom uzamknete nosič a připevníte pláště kol rychloupínacími řemínky. Střešní nosič kol Thule ProRide 598 / Expert 298 je vhodný i na celoodpružená kola i kola s karbonovým rámem.

Nosič kol Thule ProRide 598 / Expert 298 lze jednoduše přehodit z jedné strany vozidla na druhou. A to pro usnadnění přístupu k jedné jeho části. Celý tento krok lze nejenom realizovat během několika málo vteřin, ale také ho dokážeme zvládnout bez použití jakéhokoliv nářadí.

Max. počet jízdních kol: 1
Uchycení do střešních tyčí pomocí T-adaptérů, které jsou součástí balení
Montáž jízdního kola: Rám / kolo
Uchycení pneumatik: Všechny
Samonastavitelný držák rámu: Ano
Rychle nastavitelné pásky pro uchycení kol: Ano
Uzamčení kola do nosiče: Ano
Uzamčení nosiče k střešnímu nosiči: Ano
Montáž na pravou nebo levou stranu: Ano
Kompatibilní s tyčemi Thule WingBar: Ano
Kompatibilní s tyčemi Thule AeroBar: Ano
Kompatibilní se čtyřhrannými tyčemi Thule SquareBar: Pomocí adaptéru Thule 889-5 (není součástí balení, pokud máte čtyřhranné tyče, je nutné dokoupit)
Kompatibilní s tyčemi Thule SlideBar: Ano
Kompatibilní s tyčemi Thule ProBar: Ano
Schválení TÜV: Ano
Splňuje normy CityCrash: Ano
Rozměry: 145 x 32 x 8.5 cm
Max. hmotnost jízdního kola: 20 kg