Thule Chariot Lite 2 Agave 2022

Dětský vozík Thule Chariot Lite 2 Agave je určen pro dvě děti. Cyklovozík Thule Chariot Lite 2 Agave můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Multifunkčí vozík Thule Chariot Lite 2 Agave je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

Dětský sportovní vozík Thule Chariot Lite 2 Agave v atraktivním zeleno – šedém barevném provedení je dodáván v běžeckém setu, kočárkovém setu a běžeckém setu. Můžete jej využít na procházce, při jízdě na kole nebo na běžecké trati.

Všestranný dětský sportovní vozík

Potřebujete po boku parťáka, se kterým byste mohli vzít na své oblíbené sportovní výlety i vaše dítě? Vyrazte si zaběhat, jeďte na běžky, kolo nebo na kolečkové brusle. Sportovní vozík je vyvinut tak, abyste jej mohli vzít na nezpevněné stezky do přírody i na procházky městem. Svou konstrukcí, vzhledem i mrštností skvěle zapadne do ruchu velkoměsta a hravě zvládne i přeplněná nákupní centra. Konstrukce dětského sportovního vozíku je vyvinuta do nejmenších detailů tak, aby vaše dítko bylo v naprostém bezpečí, i když vy si zrovna dáváte do těla.

Thule Chariot Lite 2 Agave je speciálně vyvinut pro potřeby aktivních rodičů tak, aby splňoval ty nejnáročnější požadavky. Konstrukce hliníkového rámu je vyrobená z velmi lehkého materiálu. Velká 20″ kola projedou veškerý terén tak, aby zajistily maximální komfort vašemu miminku. Sportovní dětský vozík zvládne každou situaci a poradí i ve špatném počasí, díky speciálním nepromokavým materiálům. V ceně vozíku Thule Chariot Lite 2 Agave jsou rozšiřující sety. Zdarma získáte běžecký set, kočárkový set a cyklistický set.

Upravte si dětský sportovní vozík podle svých potřeb

Dětský sportovní vozík Thule Chariot Lite 2 Agave je navržen tak, aby poskytl maximální komfort při sportovních aktivitách nejen miminku, ale také rodičům. Užívejte si dlouhé procházky po městě, výlety do přírody nebo sportovní výkony. U sportovního vozíku Thule Chariot Lite 2 Agave  oceníte především jeho snadnou ovladatelnost. O ty se postará důmyslné propracování a chytré detaily, se kterými konstruktéři v Thule opravdu nešetřili!

Pro jednoduché ovládání si můžete nastavit dle vlastních požadavků rukojeť podle vaší výšky postavy. Pevná konstrukce dokonale rozloží jeho váhu. Aerodynamika kočárku vás nebude nikdy brzdit při vašich sportovních výkonech. Extra nízko položené těžiště zajišťuje optimální rozložení váhy kočárku a jednoduchou ovladatelnost i přilnavost ke kterémukoli povrchu. Děti jsou během jízdy chráněny bezpečnostními pásy, které se zapínají pomocí adaptéru s pojistkou proti otevření. Inovativní odpružení zajistí plynulou jízdu.

Myšleno na ty nejmenší uživatele

Dětský sportovní vozík Thule Chariot Lite 2 Agave je určen pro jedno dítě. Využít jej můžete pro děti od šesti měsíců, (doporučujeme začít používat ve chvíli, kdy dítě umí samo sedět) až do váhy dítěte 34 kg. Uvnitř sportovního vozíku je myšleno hlavně na komfort a dostatečný prostor pro dítě. I když jsou rozměry dětského sportovního vozíku poměrně kompaktní, a to 87 x 65 x 37,5 cm, uvnitř je k dispozici výška k sezení celých 68 centimetrů. Šířka v oblasti ramen je stanovena na 39,5 centimetru. I to je hodnota, která nezklame.

 Kvalitní konstrukce

Dětský sportovní vozík je vyroben z těch nejlepších a bezpečnostních materiálů. Thule Chariot Lite 2 Agave nabízí možnost, jak hravě zdolat kterýkoliv terén. Konstruktéři dbají při vývoji nových dětských vozíků především na bezpečnost a snadnou ovladatelnost. Výsledkem jsou cyklovozíky, nabízející maximální stabilitu. I tento cyklovozík prošel mnoha bezpečnostními testy i certifikacemi.

Bohaté příslušenství

Milujete dlouhé procházky nebo jezdíte rádi na výlety? Mějte s sebou vše potřebné pro vás i pro vaše miminko. Dětský sportovní vozík Thule Chariot Lite 2 Agave je vyvinut pro potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. K dispozici budete mít širokou škálu příslušenství, se kterým získáte plně variabilní produkt. Pro maximální pohodlí vašeho dítěte je k dispozici například čalouněné závěsné lůžko, stejně jako se mohou hodit čalouněné boky s opěrkou hlavy. Na zimní období zase přijde vhod kvalitní izolační vak. Rodiče zase mohou ocenit praktickou kapsu na zip s integrovaným držákem na kelímek, nebo i praktický úložný prostor.

Zdolávejte ty nejnáročnější tratě

Žijete aktivní život a patříte k těm, kteří si i během rodičovských povinností rádi zdokonalí svou fyzičku? S dětským sportovním vozíkem Thule Chariot Lite 2 Agave už nemusíte shánět chůvu, abyste si mohli vyrazit zaběhat nebo vyjet třeba na kole. S tímto všestranným pomocníkem si můžete užívat svůj oblíbený sport, přitom být neustále se svým miminkem! Dětský sportovní vozík Thule Chariot Lite 2 Agave zvládne jízdu v nerovném terénu, na cyklostezce i asfaltu. Sjet můžete kterýkoliv kopec nahoru i dolů. Odpružení zajistí komfort vašemu miminku i pro nerušený spánek. Tak co, kdy poprvé vyrazíte s dětským sportovním vozíkem Thule Chariot Lite 2 Agave na svou oblíbenou stezku?

Specifikace sportovního vozíku Chariot Lite 2 Agave

 • Soupravu jednoduše z konstrukce kočárku přestavíte na sadu pro cyklistiku
 • Odvětrávací průduchy zajistí optimální cirkulaci vzduchu uvnitř kočárku
 • Inovativní odpružení garantuje plynulou jízdu
 • Maximální nosnost 34 kg
 • Celková hmotnost cyklovozíku 12,5 kg
 • Ergonomické nastavitelné madlo zabraňuje bolestem zad a rukou
 • Jednoduché složení do kompaktního tvaru
 • verze je určena pro 4 aktivity tak, aby podala skvělý výkon při cyklistice, procházkách, běhání a lyžování
 • Systém Thule VersaWing – umožňuje rychlou a snadnou změnu mezi aktivitami bez ohledu na použitou soupravu
 • Rychloupínací zadní kola pro jednoduchou přípravu k použití
 • Velikost kol 20″ zajišťují optimální stabilitu i maximální komfort při jízdě
 • Tónovaná okna, reflexní materiál, voděodolná membrána, integrovaný prosto na přilbu
 • S ohledem na lepší viditelnost a bezpečnost je ve výbavě zadní světlo
 • Snadno nastavitelné odvětrávání optimalizuje proudění vzduchu a reguluje klima ve vozíku, odnímatelné úchytky nadzvedávají pláštěnku pro lepší proudění vzduchu