Thule Chariot Lite 1 Agave 2022

Dětský vozík Thule Chariot Lite 1 Agave je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Thule Chariot Lite 1 Agave můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Multifunkčí vozík Thule Chariot Lite 1 Agave je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

Multifunkční sportovní vozík pro jedno dítě je dodávaný v praktickém bike setu pro jízdu na kole, kočárkovém setu nebo běžeckém setu, se kterým můžete vyběhnout do kopců, zajet si na in-linech bruslích nebo na běžkách.

Poohlížíte se po praktickém dětském multifunkčním sportovním vozíku, se kterým byste mohli vyběhnout na ten nejvyšší kopec v okolí po nezpevněných stezkách, projet si svou oblíbenou cyklostezku na in-linech bruslích nebo si třeba v zimě vyrazit na běžky? Pokud patříte mezi aktivní rodiče, kteří se nechtějí svých sportovních aktivit vzdát ani v době, kdy máte malé dítě, pak je pro vás dětský multifunkční vozík Thule Chariot Lite 1 Agave skvělou volbou!

Jde totiž o všestranného parťáka na výlety i pro sportovní aktivity. Dětský multifunkční vozík Thule Chariot Lite 1 Agave dodáváme v praktickém bike setu s možností zapřáhnutí vozíku za kolo, kočárkovém setu s velkým předním kolem pro možnost použití na procházkách nebo běžeckém setu, který umožní běh nebo jízdu na kolečkových bruslích.

Praktický parťák na výlety i pro sport

Vyrazte si na opravdu dlouhé výlety nebo na celodenní sportovní den. Dětský multifunkční vozík Thule Chariot Lite 1 Agave nabízí pohodlí a flexibilitu pro dynamický styl života. Multifunkční vozík je jako stvořený pro sportovně založené rodiny, které hledají odolný, stylový a všestranný vozík. Ať už se vydáte na běh, jízdu na kole nebo na běžky, ve sportovním vozíku bude vaše dítko v maximálním bezpečí. Dětský multifunkční vozík Thule Chariot Lite 1 Agave je totiž testován těmi nejpřísnějšími evropskými normami kterým plně vyhovuje.

Komfort a maximální pohodlí

Nová verze dětského multifunkčního vozíku Thule Chariot Lite 1 Agave je vyvinuta pro maximální komfort jeho uživatelů, tedy malých dětí. Uvnitř ve sportovním vozíku je ještě více místa. Bezpečnostní pásy zajišťují ochranu dítěte. Inovované tlumiče pohltí veškeré nerovnosti na vozovce i na nezpevněných tratích. Nic nebrání tomu, abyste si se svým dítětem vyrazili zasportovat v době, kdy si potřebuje odpočinout. Dětský multifunkční vozík Thule Chariot Lite 1 Agave totiž nabídne stejné pohodlí a komfort, jako klasický sportovní kočárek. Navíc je tento sportovní vozík obohacen o propracovaný systém odvětrávání, což vám umožní optimalizovat proudění vzduchu a regulovat klima ve vozíku.

Pohodlí pro rodiče

Chcete si vyrazit na dlouhé procházky po historických částech měst, výlety v přírodě nebo si změřit svou fyzičku při sportovních aktivitách? Pak určitě očekáváte od sportovního vozíku snadnou ovladatelnost i dobrou stabilitu. S dětským multifunkčním vozíkem Thule Chariot Lite 1 Agave nemusíte řešit bolest zad nebo rukou. Konstruktéři v Thule totiž mysleli na ty nejmenší detaily. Nastavte si dle vlastních požadavků rukojeť podle vaší výšky postavy. Jednoduchým zmáčknutím tlačítka na rukojeti.

Podvozek vyladěný do těch nejmenších detailů vám zajistí optimální jízdu na kterémkoliv profilu trati. Pevný hliníkový rám zajistí optimální rozložení energie. Odpružení se zase postará o plynulou jízdu. Těžiště vozíku je situováno doprostřed tak, aby byl vozík jednoduše ovladatelný za každé situace a to ideálně jednou rukou.

Bezpečí za zhoršené viditelnosti

V Thule je bezpečnost vždy na prvním místě. Proto je i dětský multifunkční vozík Thule Chariot Lite 1 Agave vybaven nejrůznějšími bezpečnostními prvky. Tak například s integrovanou parkovací brzdou spolehlivě zastavíte vozík v jakémkoliv terénu. Pro větší viditelnost je součástí výbavy také červené zadní světlo které oceníte především za tmy a špatného počasí. Uvnitř jsou zabudované polstrované bezpečností popruhy, které vám zajistí, že se dítěti za jízdy nic nestane. S tímto sportovním vozíkem navíc budete vidět z dostatečně velké vzdálenosti díky reflexnímu materiálu na povrchu vozíku.

Parťák na cesty

Milujete dlouhé výlety nebo rodinné dovolené? Mějte vždy po ruce praktický sportovní vozík, který zvládne výlety po městě i v přírodě. Dětský multifunkční vozík Thule Chariot Lite 1 Agave je totiž ideálním společníkem i na cesty. Lze ho složit do kompaktních rozměrů tak, aby při převozu nezabral příliš mnoho místa. Konstrukce vozíku je lehká a odolná. Nemusíte se s ním bát vyjet do přírody. Dokonce vás nezaskočí ani náhlá změna počasí! Sportovní vozík je vyroben z materiálu, který jsou připraven odolat nejnáročnějším podmínkám.

Specifikace sportovního vozíku Chariot Lite 1 Agave

  • Soupravu jednoduše z konstrukce kočárku přestavíte na sadu pro cyklistiku
  • Odvětrávací průduchy zajistí optimální cirkulaci vzduchu uvnitř kočárku
  • Inovativní odpružení garantuje plynulou jízdu
  • Ergonomické nastavitelné madlo zabraňuje bolestem zad a rukou
  • Jednoduché složení do kompaktního tvaru
  • verze je určena pro 4 aktivity tak, aby podala skvělý výkon při cyklistice, procházkách, běhání a lyžování
  • Systém Thule VersaWing – umožňuje rychlou a snadnou změnu mezi aktivitami bez ohledu na použitou soupravu
  • S ohledem na lepší viditelnost a bezpečnost je ve výbavě zadní světlo
  • Snadno nastavitelné odvětrávání optimalizuje proudění vzduchu a reguluje klima ve vozíku, odnímatelné úchytky nadzvedávají pláštěnku pro lepší proudění vzduchu
  • Thule Click n’ Store – pohodlné uskladnění setu pro vycházky, běhání a cyklistiku během změny aktivity