Thule Chariot CX1 2019

Ideální kočárek pro sportovní rodiny, od narození až do té doby, dokud v něm Vaše děti už nebudou chtít jezdit.
Netradiční kočárek (buggy set), vozík na běhání ale i procházky v terénu (jogging set), cyklovozík (bike set) a v zimě i vozík na běžky (ski set).

Vozík Chariot CX1 představuje absolutní špičku mezi multifunkčními vozíky. Je určený pro skutečné milovníky aktivního života a rodiče, kteří chtějí učit děti lásce ke sportu už od miminka.

Vozík má nastavitelné odpružení pro hladkou a stabilní jízdu, ergonomická řídítka ideální pro kondiční běh a kotoučové brzdy, díky kterým budete mít vozík pod kontrolou i ve strmém kopci. Jeho kabinu můžete uzavřít a ochránit dítě před nepřízní počasí. Teplota je uvnitř vozíku příjemná a bezpečná i pro delší výlety.

Díky své variabilitě užijete vozík nejen při cyklovýletech, ale i dalších sportovních aktivitách – běhu, in-line bruslení, běžeckém lyžování i při vycházkách v náročnějším terénu. Vozík je vhodný i pro vaše nejmenší Vozíky jsou koncipovány tak, aby dětem sloužily takřka od narození až do věku, kdy už cestu po vašem boku zvládnou po svých.
 
Minimální věk dětí:
– bez dětské sedačky od 6 – 8 měsíců (umí-li dítě samostatně sedět)
– s dětskou sedačkou od 1 měsíce (nutno dokoupit miminkovník)

Maximální věk dětí:
– bez dětské sedačky do 5 let

Klíčové vlastnosti
– vysoce účinné kotoučové brzdy obou zadních kol pro okamžité zastavení. Můžete je ovládat jednou rukou a využít i jako parkovací brzdu
– listové odpružení nastavitelné podle hmotnosti malého pasažéra. Dokonale absorbuje nerovnosti na cestě
– vylepšený potah 2v1 do každého počasí s integrovanou sluneční clonou a UV filtrem. Je vybavený bočními větracími klapkami pro maximální kontrolu teploty uvnitř kabiny
– měkce polstrované komfortní bezpečnostní pásy se skrytou přezkou, chráněnou proti nežádoucímu rozepnutí
– vyjímatelná, měkce polstrovaná sedačka, fleecová podložka pod nohy a fleecem potažený polstrovaný podhlavník
– vnitřní kapsy na drobnosti nebo hračky
– odlehčený aluminiový rám se saténově anodizovaným povrchem a dvoupolohovým ergonomickým madlem
– prostorný zadní zavazadelník, který lze v případě potřeby sklopit
– odlehčená sportovní 20″ kola s aluminiovými kompaktními náboji
– reflexní pásky 3MTM Scotchlite pro jízdu v noci a za snížené viditelnosti

Snadné použití

Ke složení či sestavení vozíku za kolo nebo pro instalaci různých přídavných setů nebudete potřebovat žádné nástroje. Je to velmi jednoduché. Vozík se navíc pyšní patentovaným skládacím mechanismem Click’n’Store, vybaveným automatickou pojistkou, která zajišťuje nejrychlejší složení mezi vozíky na trhu.